X
Terör örgütü PKK’nın iğrenç yüzü bir kez daha ortaya çıktı!
  • KriptoEkstra
  • Gündem
  • Terör örgütü PKK’nın iğrenç yüzü bir kez daha ortaya çıktı!

Terör örgütü PKK’nın iğrenç yüzü bir kez daha ortaya çıktı!

ABONE OL
22 Ekim 2021 10:42
Terör örgütü PKK’nın iğrenç yüzü bir kez daha ortaya çıktı!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Güvenlik kaynaklarından alınan bilgiye göre, güvenlik güçlerine teslim  olan “Tuncay” kod adlı terörist, örgüt mensuplarınca bıçaklanarak infaz edilen  bir kadın teröristin üzerinden çıkan not defterine yansıyan ifadeleri anlattı.  “Tuncay” kod adlı terörist, kadın teröristin not defterinde, birçok defa tacize  hatta tecavüze maruz kaldığı, direndiği zaman aç ve susuz bırakıldığına ilişkin  ifadeler yazdığını bildirdi.

Not defterinde, uyuşturucu kullanan örgüt mensuplarınca kadın  teröristin uyuşturucuya alıştırılmaya zorlandığına yönelik ifadelerin de yer  aldığını belirten “Tuncay” kod adlı terörist, kadın teröristin, kendisiyle aynı  durumda başka kadınların da olduğunu ve bu şekilde yaşamaya devam etmek  istemediğini yazdığını ifade etti.

“Tuncay” kod adlı terörist, not defterinde, örgütte özellikle  kadınların çok kötü şartlarda yaşamaya mecbur bırakıldıklarına ilişkin ifadeler  olduğunu da aktardı.

Kadın teröristin, örgüt tarafından infaz edildiğini anlatan “Tuncay”,  örgütte bu tür olayların yaygın olduğunu, kandırılarak örgüte katılan gençlerin  benzer sonlar yaşadığını söyledi.

Teslim olan terörist, örgüte katıldığı için pişman olduğunu ifade  etti.

    

  

    
  

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.